You are viewing a single comment's thread from:RE: Ruthie's first vasilopita!View the full contextmariossap (63)in #ruthphotostories • 5 years ago α,εγώ νόμιζα ότι βασιλόπιτα λένε τον άγιο Βασίλη όταν είναι μεθυσμένος :P καλή Χρονιά με υγεία και ό,τι ποθείς! :)
Αχαχαχαχαχαχα! Αυτός είναι ο Βασιλόπιτας θαρρώ 😂🤣
Καλή χρονιά να έχουμε Μάριε! Δύναμη και υγεία να τρέχεις στα βουνά και στα λαγκάδια σου εύχομαι!
ευχαριστώ! :)